Strážný/á justiční stráže (Kolín)

Vězeňská služba České republiky nabízí v Kolíně volnou pracovní pozici "Strážný/á justiční stráže". Nástupní mzda je od 26 420 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Strážný/á justiční stráže
Obor(y):
Obrana a ochrana
Obec:
Kolín
Mzda:
od 26 420 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Vězeňská služba České republiky - Okresní soud Kolín
Kmochova 144
28002

Další informace o volném místu

První kontakt:
Hromádková Marcela, tel.: 495 758 333,
e-mail: mhromadkova@vez.hrk.justice.cz.

Přijmeme příslušníka Vězeňské služby ČR do služebního poměru dle zákona č. 361/2003 Sb., o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů, na služební místo strážný justiční stráže s místem služebního působiště Okresní soud Kolín.

Náplň práce:
Zajišťování pořádku a bezpečnosti v budovách soudů, státních zastupitelství a ministerstva a v jiných místech jejich činnosti.

Požadavky:
Minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou, bezúhonnost, psychickou odolnost, fyzickou zdatnost, perfektní zdravotní stav.

Výběrové řízení obsahuje:
Vstupní pohovor, psychologické vyšetření, testy fyzické zdatnosti, zdravotní prohlídku a prověření bezúhonnosti uchazeče.

Nabízíme:
Plat v závislosti na započitatelné praxi (po absolvování 3-měsíční základní odborné přípravy platový postup), 6 týdnů dovolené, délka služby 37,5 hod týdně, ošatné, lékařskou péči, benefity z fondu kulturních a sociálních potřeb, přispěvek na stravování, po 15 letech služebního poměru výsluhový příspěvek po skončení služebního poměru, využívání vlastních rekreačních středisek v rámci České republiky a možnost výměnných rekreací ve Slovenské republice.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem