Referent(ka) ochrany ŽP a bezpečnosti práce (Kolín)

Lučební závody a.s. Kolín nabízí v Kolíně volnou pracovní pozici "Referent(ka) ochrany ŽP a bezpečnosti práce". Nástupní mzda je od 29 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Referent(ka) ochrany ŽP a bezpečnosti práce
Obor(y):
Obrana a ochrana , Věda a výzkum , Výchova a vzdělávání
Obec:
Kolín
Mzda:
od 29 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Lučební závody a.s.Kolín
Pražská 54
28002

Další informace o volném místu

První kontakt:
Jebousek Martin, tel.: 727 859 392,
e-mail: jebousek@lucebni.cz,
osobně: každé úterý 9 - 11 hod, hlásit se na vrátnici.

Náplň práce:
- administrativní práce v oblastech ochrany životního prostředí, bezpečností a ochranou práce a požární ochranou
- vedení provozní evidence a poplatkové agendy dle platné legislativy ŽP
- sledování legislativních změn v oblasti životního prostředí a BOZP
- udržování zavedeného enviromentální systému ISO 14000.

Požadavky:
- USO s maturitou
- PC MS office uživatelsky
- ŘP sk. B
- samostatnost a flexibilita.

Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené
- 13.plat, další odměny
- dotované závodní stravování.

První smlouva na dobu určitou 1 rok, poté doba neurčitá.
Vhodné i pro absolventy.
Nástup dohodou.

Kontakt na zaměstnavatele

Poslední změna: před 1 měsícem