Psycholog/psycholožka (Býchory)

Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola , Býchory nabízí v obci Býchory volnou pracovní pozici "Psycholog/psycholožka". Nástupní mzda je 33 600 – 46 260 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Psycholog/psycholožka
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Býchory
Mzda:
33 600 – 46 260 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Býchory
28002

Další informace o volném místu

První kontakt:
Mgr. Lebduška Václav, Forštová Jana, tel.: 775 859 395, 321 798 630, Po - Pá 8 - 14:30 hod,
e-mail: domov@domov-bychory.org,
osobně: Býchory 152, Kolín, Po - Pá 8 - 14:30 hod.

Požadujeme:
Psychická odolnost (před nástupem je nutné absolvovat psychologické vyšetření u akreditovaného psychologa). Bezúhonnost a zdravotní způsobilost. Kvalifikační předpoklady dle zákona 563/2004 Sb. - absolvovaný dlouhodobý sebezkušenostní výcvik. Odolnost vůči stresu, osobní zralost a kreativitu při realizaci pedagogických aktivit, schopnost individuálně i skupinově vést a osobnostně rozvíjet děti se specifickými výchovnými a vzdělávacími potřebami, poskytovat jim dle potřeby krizovou intervenci. Schopnost komunikovat a společně pracovat s rodinami dětí, OSPOD, PPP a dalšími institucemi, vedení veškeré potřebné dokumentace. ŘP skupiny B - výhodou.

Nabízíme:
Podnětný prostor pro realizaci vlastních nápadů. Plat a dovolenou dle tabulek pedagogických pracovníků, nadstandardní osobní ohodnocení + zvláštní příplatek. Možnost sebevzdělávání. Příspěvek z FKSP na stravování, penzijní připojištění a dovolenou. Supervizi. Přátelský kolektiv. 40 dní dovolené.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 rokem