Manažer/ka kvality (Ovčáry)

SANKO GOSEI Czech, s.r.o. nabízí v obci Ovčáry volnou pracovní pozici "Manažer/ka kvality". Nástupní mzda je 60 000 – 75 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Manažer/ka kvality
Obor(y):
Administrativa , Finance , Management , Výroba a provoz
Obec:
Ovčáry
Mzda:
60 000 – 75 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
SANKO GOSEI Czech, s.r.o. - Ovčáry
28002

725 651 200

Další informace o volném místu

První kontakt:
e-mail: z.susky@sankogosei.cz.

Náplň práce:
Odpovědnost za veškeré procesy týkající se kontroly kvality, jejich zavedení, udržování a optimalizaci (analýza pracovních postupů a jejich zlepšování). Řešení zákaznických reklamací a interní zmetkovitosti. Příprava na zavedení systému managementu jakosti dle norem ISO, jeho udržování a zlepšování. Plánování a vyhodnocování pravidelných auditů dle požadavků norem ISO. Komunikace s klíčovými zákazníky a dodavateli. Úzká spolupráce s mateřskou společností a dalšími pobočkami.

Požadavky:
Zkušenost s prací na obdobné pozici (praxe v automotive výhodou), zkušenost se zaváděním nové výroby výhodou, znalost normy ISO 9001 (IATF16949 výhodou), zkušenost s prováděním vnitřních auditů (certifikát auditora výhodou), praktická znalost nástrojů řízení kvality (Ishikawa diagram, Analýza 5W, Metoda 8D, FMEA atd.), znalost práce s měřícími přístroji, anglický jazyk na komunikativní úrovni (denní komunikace a reportování nadřízeným), zodpovědnost a profesionální přístup, ŘP.

Zaměstnanecké výhody:
Možnost podílet se na rozjezdu nového výrobního závodu. Práce v novém, moderně zařízeném provozu. Možnost karierního růstu. Stravenkový paušál. 25 dní dovolené.

Kontakt na zaměstnavatele

SANKO GOSEI Czech, s.r.o. - Ovčáry
Průmyslová zóna Ovčáry 307, Kolín

Zdeněk Suský
725 651 200
z.susky@sankogosei.cz


Poslední změna: před 3 dny