Lektor/ka rekvalifikačního kurzu - základy práce na PC (Kolín)

AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o. nabízí v Kolíně volnou pracovní pozici "Lektor/ka rekvalifikačního kurzu - základy práce na PC". Nástupní mzda je od 250 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Lektor/ka rekvalifikačního kurzu - základy práce na PC
Obor(y):
Výchova a vzdělávání
Obec:
Kolín
Mzda:
od 250 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o. - Kolín.

Další informace o volném místu

První kontakt:
Kvapil Jaroslav, tel.: 731 166 407,
e-mail: kvapil@agrokonzulta.cz.

Pracovní náplň:
Vedení počítačových rekvalifikačních kurzů pro dospělé
Obsah kurzů: základy práce s PC, správa souborů, textový editor Word, tabulkový kalkulátor Excel, Internet a elektronická pošta.

Požadujeme:
Min. SŠ vzdělání
Praxe se vzděláváním - výhodou
Výborná znalost práce na PC - Word, Excel, Google Chrome, Outlook
Komunikační a prezentační dovednosti, empatie, profesionální vystupování
ŘP skupiny B.

Nabízíme:
Místa konání kurzů v různých městech ve středočeském kraji (Mladá Boleslav, Kolín, Kutná Hora, Nymburk), konkrétní pracovní místo bude nabídnuto v rámci jednání
Délka trvání 1 kurzu: 12 pracovních dnů (8:00 - 14:10 hod.), počet účastníků kurzu: 5 - 15
Veškeré vybavení: skripta, notebooky, dataprojektor atd.
Spolupráce dle Vašich časových možností, preferujeme dlouhodobější spolupráci
Zázemí české společnosti s dlouholetou historií.

Kontakt na zaměstnavatele

Poslední změna: před 1 měsícem