HR specialista/tka, personalista/tka (Ovčáry)

SANKO GOSEI Czech, s.r.o. nabízí v obci Ovčáry volnou pracovní pozici "HR specialista/tka, personalista/tka". Nástupní mzda je od 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
HR specialista/tka, personalista/tka
Obor(y):
Administrativa , Finance
Obec:
Ovčáry
Mzda:
od 40 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
SANKO GOSEI Czech, s.r.o. - Ovčáry
28002

725 651 200

Další informace o volném místu

První kontakt:
e-mailem: z.susky@sankogosei.cz

Náplň práce:
Komplexní zajištění personální agendy (nábor záměstnanců, příprava pracovněprávních dokumentů, zajištění lékařských prohlídek a vstupních školení, správa osobních složek a databáze zaměstnanců, spolupráce se mzdovou účetní při zpracování mezd a docházky, spolupráce s ÚP a dalšími institucemi, zajištění náboru nových zaměstnanců, operativní řešení personálních záležitostí, sestavování plánu školení a jejich organizace, reportování vedení společnosti atd.).

Požadavky:
Zkušenost s prací na podobné pozici, znalost pracovněprávní legislativy, praktická znalost práce v ERP systému (HELIOS, SAP atd.), anglický jazyk na komunikativní úrovni (denní komunikace a reportování nadřízeným), uživatelská znalost práce na PC, zodpovědnost, pečlivost a profesionální přístup, ŘP.

Zaměstnanecké výhody:
Možnost podílet se na rozjezdu nového výrobního závodu. Práce v novém, moderně zařízeném provozu. Možnost karierního růstu. Stravenkový paušál. 25 dní dovolené. Flexibilní pracovní doba. Docházkový bonus.

Kontakt na zaměstnavatele

SANKO GOSEI Czech, s.r.o. - Ovčáry
Průmyslová zóna Ovčáry 307, Kolín

Zdeněk Suský
725 651 200
z.susky@sankogosei.cz


Poslední změna: před 1 měsícem