Manažeři údržby (Ovčáry)

SANKO GOSEI Czech, s.r.o. nabízí v obci Ovčáry volnou pracovní pozici "Manažeři údržby". Nástupní mzda je 60 000 – 70 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Manažeři údržby
Obor(y):
Finance , Management , Výroba a provoz
Obec:
Ovčáry
Mzda:
60 000 – 70 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
SANKO GOSEI Czech, s.r.o. - Ovčáry
28002

725 651 200

Další informace o volném místu

První kontakt:
Suský Zdeněk, tel.: 725 651 200, Po - Pá 8:30 - 16 hod,
e-mail: z.susky@sankogosei.cz.

Náplň práce:
Odpovědnost za správu a zajištění bezpečného provozu technologií (rozvodna, kotelna, stlačený vzduch, plyn, voda, SHZ atd.) včetně zajištění předepsaných revizí a testů provozuschopnosti, odpovědnost za provoz zdvihacích zařízení a za elektrická zařízení, spolupráce při instalaci strojů, zajištění jejich údržby a potřebných oprav, komplexní správa budov, pozemku a zařízení (údržbářské práce na budově, plánování údržby a zajišťování předepsaných revizí a oprav, správa zeleně atd.).

Požadavky:
Zkušenost s prací na obdobné pozici, orientace ve výkresové dokumentaci, vyhláška 50/1978 (§6), jeřábnický a vazačský průkaz či průkaz na VZV výhodou, anglický jazyk na komunikativní úrovni (denní komunikace a reportování nadřízeným), zodpovědnost a profesionální přístup, ŘP.

Zaměstnanecké výhody:
Možnost podílet se na rozjezdu nového výrobního závodu. Práce v novém, moderně zařízeném provozu. Možnost karierního růstu. Stravenkový paušál.

Kontakt na zaměstnavatele

SANKO GOSEI Czech, s.r.o.
Zdeněk Suský
725 651 200
z.susky@sankogosei.cz


Poslední změna: před 2 měsíci